Sme tu pre Vás

 

info@postovazalozna.sk

+421 (0)911 755 455

Pobočky

Košice - Šaca, Železiarenská 11 (OC Metal)

saca@postovazalozna.sk

055/6854368  

PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00

Sobrance, Michalovská 14

sobrance@postovazalozna.sk

056/6281764  

PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00

Spišské Podhradie, Palešovo námestie 17

podhradie@postovazalozna.sk

053/448 91 25  

PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00

Spišský štvrtok, Obrancov mieru 269/26

spis@postovazalozna.sk

053/4431000  

PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00

Štítnik, Námestie 1. Mája 168

stitnik@postovazalozna.sk

058/4431470  

PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00

SVIT, SNP 15

svit@postovazalozna.sk

052/7893968  

PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00

Košice, Trieda SNP 88/430

terasa@postovazalozna.sk

055/4607024  

PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00

Tornaľa, Hl. námestie 24

tornala@postovazalozna.sk

047/5423210  

PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00

Trebišov, M. R. Štefánika 79

trebisov@postovazalozna.sk

056/6684228  

PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00

Čaňa, Skladná 1

cana@postovazalozna.sk

055/6854356  

PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00

Rožňava, Šafariková 18

roznava@postovazalozna.sk

0914/339801  

PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00

Moldava nad Bodvou, Námestie mieru 15

moldava@postovazalozna.sk

055/6320647  

PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00

Chminianská Nová Ves 34

chnv@postovazalozna.sk

051/775 48 35  

PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00

Dobšina, SNP 561

dobsina@postovazalozna.sk

058/734 99 54  

PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00

Gelnica, Hlavná 2

gelnica@postovazalozna.sk

053/4431852  

PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00

Hnúšťa, Železničná 507

hnusta@postovazalozna.sk

047/5423555  

PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00

Kežmarok, MUDr. Alexandra 2

kezmarok@postovazalozna.sk

052/4468524  

PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00

Levoča, Jozefa Czauczika 4

levoca@postovazalozna.sk

053/4431887  

PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00

Medzev, Štóska 1

medzev@postovazalozna.sk

055/6711334  

PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00

Medzilaborce, Mierová 828/1

medzilaborce@postovazalozna.sk

057/4432126  

PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00

Námestie slobody 1000, 093 01 Vranov nad Topľou

vranov@postovazalozna.sk

057/779 53 45  

PO - PI 8:00-12:00 | 13:00-16:00; SO 8:00 - 12:00